MULTIDECKER – PHRASAL VERBS ABOUT TECHNOLOGY

Żyjemy w świecie błyskawicznie rozwijającej się technologii. Dla świata oznacza to nie tylko wprowadzanie innowacji, automatyzację procesów czy zwiększanie wygody życia, ale też większe zapotrzebowanie na specjalistyczny język w tej dziedzinie.

To właśnie ta myśl – rewolucja językowa spowodowana postępem technologii – przyświecała mi podczas tworzenia tego Multideckera. Znajdziesz w nim najważniejsze i najczęściej występujące Phrasal Verbs dotyczące technologii, z jakimi można się dzisiaj spotkać. Jedna gra zajmie Ci tylko kilka minut!

Ja na przykład nauczyłem się zwrotu “put through”, który oznacza przekierować kogoś telefonicznie.

#phrasalverbs #technologysphrasalverbs #businessvocabulary #flashcards #businessgrammar #businessflashcards #englishvocabulary #englishandpersonaldevelopment #angielskidladorosłych #angielskionline #angielskidlafirm #businessenglish #polecanynauczycielangielskiego #premiumenglishlessons #multidecker

PHRASAL VERBS ABOUT TECHNOLOGY - MULTIDECKER - POLECANY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO

Umów się na darmową lekcję próbną

Jak ci się podobała ta gra językowa? Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś i nauczyłeś czegoś przydatnego. Takie właśnie są lekcje ze mną. Przyjemne i praktyczne.

Umów się na darmową lekcję próbną i sam się przekonaj, dlaczego tak wiele osób mnie poleca jako nauczyciela angielskiego.

Wyśli emailZadzwoń