Słówka i zwroty z biznesowego angielskiego na temat zatrudnienia i struktury firm

Każdy kto kiedykolwiek chciał lub zatrudnił się w dużej firmie lub korporacji wie, jak ważny jest w zawodzie język angielski. To klucz do niezliczonej ilości drzwi i okazji w biznesie. To poprzez angielski odbywa się komunikacja i nawiązywane są kontakty. A zapotrzebowanie na ten język wciąż rośnie.

Właśnie dlatego – przez stale rosnące zapotrzebowanie na zaawansowany angielski – chcę tobie polecić tego Multideckera. Zawiera on najważniejsze i najczęściej spotykane zwroty, formy i słowa z jakimi spotkasz się wszędzie w pracy. A gra zajmuje tylko kilka minut!

Ja na przykład nauczyłem się, że “fire” to jedynie jeden z czterech zwrotów na zwolnienie lub zostanie zwolnionym z pracy! Pozostałych trzech dowiesz się z Multideckera!

#phrasalverbs #employmentphrasalverbs #employmentvocabulary #employment #companystructures #businessvocabulary #flashcards #businessgrammar #businessflashcards #englishvocabulary #englishandpersonaldevelopment #angielskidladorosłych #angielskionline #angielskidlafirm #businessenglish #polecanynauczycielangielskiego #premiumenglishlessons #multidecker

BUSINESS ENGLISH ABOUT EMPLOYMENT AND COMPANY STRUCTURES - MULTIDECKER - POLECANY NAUCZYCIEL ANGIELSKIEGO

Umów się na darmową lekcję próbną

Jak ci się podobała ta gra językowa? Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś i nauczyłeś czegoś przydatnego. Takie właśnie są lekcje ze mną. Przyjemne i praktyczne.

Umów się na darmową lekcję próbną i sam się przekonaj, dlaczego tak wiele osób mnie poleca jako nauczyciela angielskiego.

Wyśli emailZadzwoń