ANGIELSKI W PRACY

Chcesz swobodnie posługiwać się angielskim w konteście swojej pracy? Zapraszam na praktyczne lekcje Business English na Mokotowie (w Warszawie) lub online.

Kursy i Szkolenia

Angielski w Pracy

dwie osoby rozmawiają w biurze po angielsku - kurs angielski w pracy

Cel kursu

Celem kursu “Angielski w pracy” jest pomóc ci zmiejszyć a nawet zlikwidować różnice między używaniem twojego języka ojczystego i angielskiego w miejscu pracy.

Zadaj sobie te pytania: czy napisanie email’a po angielsku zajmuje Tobie tyle samo czasu, co po polsku? Czy na spotkaniach zabierasz głos równie chętnie, gdy jest prowadzone po angielsku? Czy z przyjemnością podejmujesz się zadań prezentowania przed anglo-języczną publicznością? Jeśli nie jesteś do końca zadowolny/a ze swoich odpowiedzi, to kurs “Angielski w pracy” jest dla ciebie.

Metoda

Jestem pewien, że na pewnym etapie swojego życia słyszałeś/aś o pedagogice. Ale czy znane tobie jest pojęcie andragogiki? Andragogika to nauka o tym jak uczą się dorośli. To właśnie adragogika stanowi podstawę mojej metody nauczania. Używam jej także w tym kursie, “Angielski w Pracy”.

Dorośli mają zupełnie inne cele i inną motywację jeśli chodzi o rozwijanie swoich umiejętności. Jeśli to tylko od nas zależy, to uczymy się tylko tego, co naprawdę nam się przyda. Co więcej, mamy już lata doświadczeń z różnymi metodami i technikami uczenia się i, generalnie, wiemy, co działa w naszym przypadku, a co nie.

Właśnie dlatego a kursie “Angielski w pracy” będziemy się uczyli tylko tego, co wspólnie wybierzemy. Będę na bieżąco monitorował twoją motywację i zachęcał cię do stawiania sobie coraz to ambitniejszych celów językowych.

spotkanie biznesowe po angielsku

Materiał

Najlepszym źródłem materiałów na zajęcia jest życie – twoje życie, twoja praca, twoje codzienne sprawy i twoje historie. Będziemy sporo korzystać również z takich źródeł jak Harvard Business Review, The Economist, Financial Times oraz BBC.

Na mojej dedykowanej platformie – The Blue Tree – znajdziesz ponad 400 autorskich lekcji opartych na materiałach video, mapach myśli, interaktywnych grach i fiszkach. Jedno mogę ci zagwarantować – na moich zajęciach na pewno nie będziesz się nudzić!

Przykładowe tematy zajęć na kursie “Angielski w Pracy”

Oto kilka przykładów lekcji, które moi uczniowie chętnie wybierają na swoje lekcje:

How to talk about your job

Na tej lekcji nauczysz się opowiadać o swojej pracy, kwalifikacjach i doświadczeniu.

How to have a good day at work

Ta lekcja omawia sekret udanego dnia w pracy.

Talking about numbers and data

Z tej lekcji dowiesz się jak w przejrzysty i umiejętny sposób przedstawiać wyniki finansowe lub inne dane biznesowe.

Barbara Corcoran explains how to ask for a raise

Ta lekcja omawia skuteczne strategie proszenia o podwyżkę.

Be professional! Never say this at work.

Z tej lekcji dowiesz się, jakich zwrotów raczej powinieneś unikać, a jakie stosować używając angielskiego w pracy.

Describing trends and changes

Ta lekcja przedstawia i ćwiczy słownictwo potrzebne do omawiania wykresów podczas biznesowych prezentacji i spotkań.

spotkanie biznesowe po angielsku

o moich lekcjach

Jakie są moje lekcje angielskiego

Praktyczne

Znajomość angielski rzadko jest celem samym w sobie. Najczęściej uczymy się tego języka bo potrzebujemy go w pracy lub do codziennej komunikacji. To założenie sprawia, że moje lekcje angielskiego w pracy są praktyczne.

Ciekawe

Świat jest pełen ciekawych rzeczy. Dokładam starań, żeby moje lekcje angielskiego były ciekawe i interesujące. Nie raz się zdziwisz, jak szybko nam minęła godzina, gdy uczymy się o świecie, ludziach i ideach. 

Inspirujące

Gwarantuję ci dużą dawkę inspiracji. Wiele moich lekcji omawia tematy związane z rozwojem osobistym, produktywnością, relacjami z innymi. Moją misją jest to, żeby pomóc tobie stać się lepszą wersją siebie. 

Umów się na darmową lekcję próbną

Przekonaj się dlaczego tak wiele osób poleca mnie jako nauczyciela angielskiego!
Pomogłem już setkom osób podnieść ich poziom angielskiego poprzez ciekawe, praktyczne i inspirujące lekcje o świecie, ludziach i ideach.
Zapraszam serdecznie!

wyślij emailzadzwoń