DARMOWE ĆWICZENIA I GRY

Zapraszam do wspólnej nauki i zabawy z angielskim. 

Poniżej znajdziesz różne gry i ćwiczenia językowe. Poćwiczyć na nich swoje słownictwo i gramatykę. 

Darmowe ćwiczenia

FREE PRACTICE

Phrasal Verbs about Technology – MULTIDECKER

Phrasal Verbs about Technology – MULTIDECKER

Żyjemy w świecie błyskawicznie rozwijającej się technologii. Dla świata oznacza to nie tylko wprowadzanie innowacji, automatyzację procesów czy zwiększanie wygody życia, ale też większe zapotrzebowanie na specjalistyczny język w tej dziedzinie.

To właśnie ta myśl – rewolucja językowa spowodowana postępem technologii – przyświecała mi podczas tworzenia tego Multideckera. Znajdziesz w nim najważniejsze i najczęściej występujące Phrasal Verbs dotyczące technologii, z jakimi można się dzisiaj spotkać. Jedna gra zajmie Ci tylko kilka minut!

Ja na przykład nauczyłem się zwrotu “put through”, który oznacza przekierować kogoś telefonicznie.

Phrasal Verbs about Business – Multidecker

Zastanawiasz się nad poszerzeniem słownictwa z angielskiego? Potrzebujesz dodatkowych zwrotów i form żeby lepiej opowiadać o tym, co chcesz? Chęć pomocy tobie właśnie w tych dziedzinach przyświecała mi podczas tworzenia tego Multideckera!

Zawiera on najpopularniejsze i najczęściej używane zwroty Phrasal Verbs w temacie biznesu. Phrasal Verbs znacznie urozmaicają słownictwo i stanowią ważny element granicy między dobrym, a bardzo dobrym angielskim. Jedna gra zajmuje tylko kilka minut

Ja nauczyłem się na przykład, że zwrot “sort out” nie oznacza segregowania, a rozwiązanie problemu

Umów się na darmową lekcję próbną

Przekonaj się dlaczego tak wiele osób poleca mnie jako nauczyciela angielskiego!
Pomogłem już setkom osób podnieść ich poziom angielskiego poprzez ciekawe, praktyczne i inspirujące lekcje o świecie, ludziach i ideach.
Zapraszam serdecznie!

wyślij emailzadzwoń