Polecany nauczyciel angielskiego

praktyczne i inspirujące lekcje angielskiego
na Mokotowie (w Warszawie) lub online

TESTIMONIALS

Co mówią moi uczniowie

Mariusz – to najlepszy nauczyciel angielskiego! Tematy lekcji są bardzo ciekawe i z każdej wychodzę nie tylko z lepszym angielskim, ale również z interesującą wiedzą, albo z nową perspektywą. Zapomnijcie o nudnych historyjkach – materiały przygotowane przez Mariusza mają treść, odpowiednią formę i wysoką jakość. Często nawiązują do bieżących wydarzeń, gdyż Mariusz cały czas rozbudowuje bazę o nowe lekcje.
Nauka przebiega w bardzo dobrej atmosferze, dlatego zawsze z przyjemnością uczestniczę w spotkaniach. Mariusz pomaga zapamiętać słownictwo, wspiera prawidłową wymowę, pokazuje co można zrobić, żeby szybciej się nauczyć. Polecam angielski w obu wersjach: on-line oraz w realu – Mariusz dostosowuje lekcje do warunków i za każdym razem jest równie interesująco.
Zachęcam do podjęcia próby nauki angielskiego z Mariuszem 🙂

Aleksandra Kwiatkowska

Randstad

Mariusz is a top quality trainer! Best I have ever met! If you want to improve your English but also other skills such as presentation, public speaking or communication skills (in English) – Mariusz is the best! He is always ready to help his students, to encourage them and to mobilise them to perform professionally.
And what is also important! I have never got bored with Mariusz!

Aneta Wilmańska

PGNiG

“Teacher with Passion” is the phrase that comes to my mind when I think about Mariusz. It has been a great opportunity to improve my English skills with him. Every lesson was very practical, well-prepared, interesting and customized to student needs. What’s the most important – Mariusz gives every student a big portion of inspiration and motivation, so learning English becomes an amazing journey! I highly recommend Mariusz without any reservations.

Olena Stukanova

Accenture

Mariusz is a great lecturer. Unlike many others he teaches how to actually communicate (better) in English and not how to do tests on English. He keeps lessons interesting by picking subjects that are relevant to other areas of life. You can benefit enormously. Highly recommendable.

Krystian Pawłowicz

BPG

Przez lata miałem przyjemność uczestniczyć w zajęciach doskonalących umiejętności językowe prowadzonych przez około pięćdziesięciu różnych lektorów języka angielskiego. Mariusz okazał się lektorem najbardziej aktywnym i poszukującym spośród całej grupy.
Zajęcia reżyserowane przez Mariusza były najciekawsze i najbardziej angażujące uczestników.
Dzięki Mariuszowi poczułem się pewnie w posługiwaniu się angielskim.

Piotr Galas

Zgoda Brokers

Profesjonalny, nowoczesny styl nauczania. Lekcje są interaktywne co dla mnie jest bardzo ważne.

Mariusz Gapiński

Biocodex

Bardzo profesjonalny lektor, jeden z najlepszych z jakimi współpracowałam. Mariusz stosuje wiele kreatywnych metod, prezentuje inicjatywę i potrafi niestrudzenie zachęcać do dalszej nauki

Aleksandra Rudnicka

PwC

Bardzo dobry nauczyciel. Zawsze dobrze przygotowany do zajęć. Potrafi nauczyć. Zajęcia interesujące, różnorodne. Polecam z całego serca!

Magdalena Wójcik

Ciekawe zajęcia, z wykorzystaniem szerokiego spektrum nowoczesnych technologii. Oprócz j. angielskiego dodatkowa bardzo duża wartość dodana polegająca na zgłębianiu wiedzy z “miękkich” dziedzin (np. nauka efektywnej autoprezentacji).

Piotr Tarasiuk

Biocodex

Gorąco polecam zajęcia z Panem Mariuszem, dzięki któremu moje umiejętności językowe znacząco wzrosły. Pan Mariusz jest elastyczny i dostosował tematykę zajęć do moich zainteresowań i mojej pracy. Swobodnie mogę prowadzić konwersację na tematy, które są mi bliskie, co zdecydowanie zwiększa moje zaangażowanie w naukę.

Łukasz Groblewski

Mariusz jest nauczycielem niespotykanie profesjonalnym i zaangażowanym w swoją pracę. Lekcje są zawsze ciekawe, w dobrej atmosferze, a wartość dodaną nauki języka angielskiego stanowi również własny rozwój osobisty. Dzięki Mariuszowi można nie tylko rozwijać umiejętności ligwistyczne, ale również zastanowić się na swoim rozwojem zawodowym. Zasady współpracy są przedstawione bardzo przejrzyście. Zajęcia odbywają się zawsze punktualnie i są dobrze przygotowane. Jakby tego było mało, Mariusz jest niezwykle sympatyczny i bardzo kulturalny. Nie wyobrażam sobie lepszego nauczyciela! Serdecznie polecam.

Magda Misiołek

Great teacher, great motivator! Nice Man! 110 % recommendation from my side.

Rafał Kowalski

Profesjonalny lektor. Niezwykle interesujące zajęcia. Doskonale przygotowane materiały.

Anna Mirecka

Bardziej profesjonalnej usługi to nigdy nie dostałem. Bardzo za to dziękuję i gorąco polecam.

Jakub Budziszewski

Sedivio

Świetnie zorganizowane zajęcia, z wykorzystaniem różnych metod nauczania. Polecam każdemu kto liczy na duży progres umiejętności językowych.

Piotr Kuźnicki

Prawnik

Mariusz to zdecydowanie najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego spotkałem. Zajęcia są niesamowicie ciekawe i wciągające. Multimedialna oprawa pomaga w nauce i dodatkowo przekazuje wiedzę nie tylko z zakresu języka angielskiego. Polecam każdemu kto chce się NAuczyć języka angielskiego a nie jedynie uczyć przez kolejny semestr / rok.

Tomasz Kostanek

AWP

Polecam z całego serca! Jak dla mnie najlepszy nauczyciel,z jakim mialam okazję pracować – kreatywny, nietuzinkowy, otwarty, przesympatyczny i zarażający miłością do nauki:)) Żadna lekcja prowadzona przez Mariusza nie jest taka sama, po skończeniu zajęć wychodzi się z szerokim uśmiechem na twarzy i chce się więcej! Dzięki Mariuszowi zaczęło mi sie po prostu chcieć:) Dałabym milion gwiazdek ,gdybym tylko mogła, Mariusz jest najlepszy :))

Patrycja Tworek

Mondial

Współpraca z Mariuszem to przyjemność i rozwój na wielu poziomach. Oprócz doskonałych lekcji i zadań domowych z języka angielskiego, Mariusz potrafi przemycić inne treści, które wspierają rozwój zawodowy i osobisty. Bardzo bardzo polecam współpracę z Mariuszem przy nauce języka, a także w razie potrzeby rozwoju kariery. Jestem wdzięczna, że go poznałam.

Kamila Przepieść

Człowiek niesamowity. Autorska metoda nauczania, powoduje że nauczyłby angielskiego nawet patyka. Dostarczyciel niesamowitych tematówi skarbnica pomysłów analogowych i multimedialnych. Zawsze przygotowany , powoduje że progres jest imponujący, a sama nauka staje się przyjemnością.
Nikt Was tak nie nauczy, nie ma co szukać dalej.

Robert Łakuta

Fabryka Słów

Umów się na darmową lekcję próbną

Przekonaj się dlaczego tak wiele osób poleca mnie jako nauczyciela angielskiego!
Pomogłem już setkom osób podnieść ich poziom angielskiego poprzez ciekawe, praktyczne i inspirujące lekcje o świecie, ludziach i ideach.
Zapraszam serdecznie!

wyślij emailzadzwoń