BREAK YOUR PROCRASTINATION HABIT

Chyba nie ma na świecie nikogo, komu choć raz nie zdarzyło się odkładać zadanie na ostatnią chwilę. Nie ma problemu, jeśli to się zdarzy raz na jakiś czas. Co jednak zrobić, jeśli wciąż odkładamy ważnee zadania na później, a potem stresujemy się, że mamy mało czasu na ich realizację? Właśnie o tym jest dzisiejsza lekcja na The Blue Tree. Jest oparta na artykule z Harvard Business Review, który podaje cztery praktyczne strategie walki z prokrastynacją.

Ja się z tego materiału nauczyłem, żeby mieć zarezerwowany czas w kalendarzu na ważne lub trudne zadania. Zaraz sobie zarezerwuję czas na zrobienie nowej lekcji dla Was 🙂

Tym czasem polecam lekcję “Break your procrastination habit” i zapraszam na wyjątkowe lekcje angielskiego online.

#rozwojosobisty #procrastinate #efektywnosc #prodcutivity #produktywnosc #HBRMT #managmenttip #englishandpersonaldevelopment #angielskidladorosłych #angielskionline #angielskidlafirm #businessenglish #polecanynauczycielangielskiego #premiumenglishlessons #Thebluetree

Polecany Nauczyciel Angielskiego - Break your procrastination habit

Umów się na darmową lekcję próbną

Jak ci się podobała ta gra językowa? Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś i nauczyłeś czegoś przydatnego. Takie właśnie są lekcje ze mną. Przyjemne i praktyczne.

Umów się na darmową lekcję próbną i sam się przekonaj, dlaczego tak wiele osób mnie poleca jako nauczyciela angielskiego.

Wyśli emailZadzwoń