MULTIDECKER – PHRASAL VERBS ABOUT BUSINESS 

Zastanawiasz się nad poszerzeniem słownictwa z angielskiego? Potrzebujesz dodatkowych zwrotów i form żeby lepiej opowiadać o tym, co chcesz? Chęć pomocy tobie właśnie w tych dziedzinach przyświecała mi podczas tworzenia tego Multideckera!

Zawiera on najpopularniejsze i najczęściej używane zwroty Phrasal Verbs w temacie biznesu. Phrasal Verbs znacznie urozmaicają słownictwo i stanowią ważny element granicy między dobrym, a bardzo dobrym angielskim. Jedna gra zajmuje tylko kilka minut.

Ja nauczyłem się na przykład, że zwrot “sort out” nie oznacza segregowania, a rozwiązanie problemu.

#phrasalverbs #businessphrasalverbs #businessvocabulary #flashcards #businessgrammar #businessflashcards #englishvocabulary #englishandpersonaldevelopment #angielskidladorosłych #angielskionline #angielskidlafirm #businessenglish #polecanynauczycielangielskiego #premiumenglishlessons #multidecker

Polecany Nauczyciel Angielskiego - INA RUT? TRY THESE SIMPLE APPROACHES TO RE-ENERGIZE YOURSELF

Umów się na darmową lekcję próbną

Jak ci się podobała ta gra językowa? Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś i nauczyłeś czegoś przydatnego. Takie właśnie są lekcje ze mną. Przyjemne i praktyczne.

Umów się na darmową lekcję próbną i sam się przekonaj, dlaczego tak wiele osób mnie poleca jako nauczyciela angielskiego.

Wyśli emailZadzwoń