SUPER NARZĘDZIE DO NAUKI

ANGIELSKICH

SŁÓWEK

Moje dzisiejsze szperanie po sieci przyniosło zaskakująco wiele niespodzianek. Jedną z nich jest super narzędzie do nauki angielskich słówek. 

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, jakich słówek powinienem się uczyć na danym poziomie, lub w danej kategorii. Jakie słówka są naprawdę często używane, które powinienem zapamiętać. Właśnie na takie pytania odpowiada strona internetowa organizacji English Profile. 

Znajdziesz w niej bogatą bazę danych angielskich słówek. Możesz je przeszukiwać po kategorii (temacie), części zdania, i poziomie! Jeśli jakieś słówko jest dla ciebie nowe, możesz poznać jego definicję, przeczytać przykłady użycia, i posłuchać wymowy! Mówię Ci, super narzędzie!

#angielskieslownka #naukaangielskiego #narzedziedonauki #cefr #angielskidladorosłych #angielskionline #angielskidlafirm #businessenglish #polecanynauczycielangielskiego #premiumenglishlessons #Thebluetree  

Polecany Nauczyciel Angielskiego - LET'S TOUCH BASE. 15 IDIOMS TO USE AT WORK

Umów się na darmową lekcję próbną

Jak ci się podobała ta gra językowa? Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś i nauczyłeś czegoś przydatnego. Takie właśnie są lekcje ze mną. Przyjemne i praktyczne.

Umów się na darmową lekcję próbną i sam się przekonaj, dlaczego tak wiele osób mnie poleca jako nauczyciela angielskiego.

Wyśli emailZadzwoń