WHY IS IT AWESOME THAT YOUR BRAIN CAN EXPERIENCE AWE

Podziw! Czyż to nie jest piękne uczucie? Kiedy ostatnio czułeś podziw? Może byłeś wtedy nad pięknym wodospadem, albo wędrowałeś szczytami gór, a może czytałeś książkę o ludzkim systemie odpornościowym. Okazuje się, że odczuwanie podziwu ma konkretne i bardzo przydatne korzyści.

Dowiesz się tego z artykułu, do którego przeczytania cię zachęcam. To trudny tekst, dlatego przygotowałem opracowanie z linkami do trudniejszych słówek i zwrotów. Na oryginalnej stronie możesz go również posłuchać.

Polecam ten artykuł. Może i ciebie zachęci on do szukania okazji do odczuwania podziwu na każdym kroku 🙂

PS. Oba zdjęcia zrobiłem sam, w miejscach, które zdecydowanie zaliczają się do miejsc godnych podziwu 🙂 Czy rozpoznajecie, co to za miejsca? Jedno jest z Polsce, drugie trochę dalej 🙂

#podziw #awe #brain #mozg #psychologia #neurobilogia #nauka #uczucia #emotions #feelings #advancedreadingpractice #sciencearticle #angielskidladorosłych #angielskionline #angielskidlafirm #businessenglish #polecanynauczycielangielskiego #premiumenglishlessons #Thebluetree  

Polecany Nauczyciel Angielskiego - Why it is awesome that your brain can experience awe

Umów się na darmową lekcję próbną

Jak ci się podobała ta gra językowa? Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś i nauczyłeś czegoś przydatnego. Takie właśnie są lekcje ze mną. Przyjemne i praktyczne.

Umów się na darmową lekcję próbną i sam się przekonaj, dlaczego tak wiele osób mnie poleca jako nauczyciela angielskiego.

Wyśli emailZadzwoń